GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Stekfat 5475365
nr 547 5365
Stekfat
17/1800-tal, bemålat dekor med blommor, längd: 47, (nagg)
Utrop:
300 kr
Såld:
2.500 kr
måndag 20 oktober 2008
kl 16:34:28
400 kr
800 kr
1.400 kr
1.200 kr
1.800 kr
1.700 kr
6
2.400 kr
7